AdaDoor Yükleniyor...

Ada Door Orman Ürünleri 2008'den Beri

logo
  • +90-532 734 25 48siparis@mcadadoor.com
  • Fatih Mah. 19 Mayıs Bulvarı ,Astro İş Merkez C Blok No:53 Esenyurt İstanbul
  • Saat 8.00 - 18.00Pazar Kapalı

Hakkımızda

Şirketimiz orman ürünleri sektöründeki tecrübe ve birikimlerini Ada Door Ticaret Limited Şirketi çatısı altında toplamıştır.

Piyasanın gelişen ihtiyaçlarına göre ürün ve hizmet kalitesini, çeşitliliğini arttırarak istikrarlı bir çizgiyle yoluna devam eden ADADOOR orman ürünleri sektörün lider firmaları arasında nitelikli personeli ve kurduğu organizasyon ağıyla hizmet vermektedir.

Geçmişten gelen tecrübesini genç ve eğitimli personelinin dinamizmi ile birleştirerek her geçen gün bol çeşit ve uygun fiyat politikası ile büyümeye devam ediyor. ADADOOR güçlü kadrosu, geniş imkanları, ilkeli satış anlayışı, ile yaygın hizmet vermektedir.

Tasarımlarınıza değer katıyoruz.

renovalution

Vizyonumuz

Çalışanlarıyla ortak amaçlarda bütünleşmiş müşteri tatminine odaklı kaliteli üretim ve hizmeti ilke edinmiş, mensubu ve müşterisi olmaktan onur duyulan ve faaliyette bulunduğu sektörde kendisinden saygıyla bahsedilen ve örnek gösterilen bir firma olmaktır./p>

contracting

Misyonumuz

Çalışanlarıyla olumlu bir etkileşim içinde bütünleşmiş bir organizasyon olarak hedefleri birlikte belirleyip birlikte gerçekleştirmeyi, organizasyonun her kademesinde ve faaliyetlerinin her aşamasında toplam kalite yönetiminin ilke ve prosedürlerini yerleştirmeyi ve bunu titizlikle takip etmeyi. Faaliyette bulunduğu sektörde güven veren, örnek gösterilen, yenilikleri izlemekle kalmayıp yenilik yaratan ve sektöründe öncü olmayı hedefleyen firma olarak görev bilmektedir.

0

Projelendirme

0

Tercih edilmişlik

0

Zamanında Teslimat

0

Müşteri Memnuniyeti